قوانین و مقررات

• توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نظاره سیستم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نظاره سیستم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین است.

• هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات نظاره سیستم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به نظاره سیستم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که نظاره سیستم به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ داده و پیگیری کند.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های نظاره سیستم از طریق آنها صورت می‌گیرد.

• نظاره سیستم به اطلاعات خصوصی افراد که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سرورهای نظاره سیستم داخلی بوده و نظاره سیستم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. در واقع با استفاده از سایت نظاره سیستم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

• تمامی شرایط و قوانین مندرج در سایت، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، نظاره سیستم هیچ گونه مسئولیتی ندارد.