مرجوعی کالا

مرجوعی کالا چگونه است؟

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های ما بوده است و نظاره سیستم در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی کالای ارائه شده در وب‌سایت نظاره سیستم، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  تا هفت روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد.

شرایط مرجوعی کالا

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.(تماس باما)
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

– درصورت شکستگی و ضربه در طول حمل بار، کمتر از ۲۴ساعت به ما اطلاع داده تا رسیدگی شود.
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس nezaresystem[at]gmail.com ایمیل کنید.
– اگر کالا دارای رمز عبور (Password)یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان نظاره سیستم امکان تست آن را داشته باشند.

– برچسب گارانتی کالاها نباید مخدوش شده باشد.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید(بغیر از رشت)، برای بازگرداندن کالا از تیپاکس یا باربری پیش کرایه اقدام کنید.

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش نظاره سیستم برسد، هزینه‌های ارسال به عهده نظاره سیستم است. و وجه پرداختی به شما برگشت داده میشود.

راه های ارتباطی با ما

۰۱۳-۳۳۵۳۵۱۴۲

ساعت: ۱۶الی ۲۱

۰۹۹۰۳۹۰۹۳۱۷

 

آدرس دفتر

گیلان، رشت، رازی، بلوار شهیدان حبیب زاده، خیابان سردار جنگل، دفتر فنی و مهندسی نظاره سیستم